O nás

Jsme společnost sídlící uprostřed lázeňského trojúhelníku Františkovy Lázně - Karlovy Vary - Mariánské Lázně, odkud dodáváme, servisujeme a vyrábíme zdravotnickou techniku s co největší pílí a kvalitou.

Jsme výhradními distributory přístrojů pro fyzikální terapii společnosti Elettronica Pagani, která vyrábí zdravotnickou techniku již více než sedmdesát let a patří ke špičce na celosvětovém trhu jak do šířky sortimentu, tak i vysokou kvalitou výrobků.

Dále výhradně dovážíme profesionální inhalační a irigační zařízení FASET a vodoléčebná zařízení od společnosti UNBESHEIDEN. Samozřejmostí jsou pak kompletní dodávky již výše zmiňované techniky včetně lehátek, míchaček na slatinu a fango, generátorů kyslíku, parafínových lázní a to včetně instalace a revize všech trvale připojených elektrických zařízení.

Sami vyrábíme nerezové vany pro přísadové a uhličité koupele dle přání zákazníka. Tyto vany jsou certifikovány jako zdravotnický prostředek a splňují ta nejpřísnější kritéria z hlediska bezpečnosti a hygieny. Vyznačují se především dlouhou životností a snadnou obsluhou.

Pracujeme již se osmnáctiletou zkušeností v oboru a už od samého počátku je naší prioritou dlouhodobá a oboustranně spokojená spolupráce se zákazníkem.

Velkou výhodou je velmi rychlý servis, garantovaný do šesti hodin od nahlášení závady a v případě závažnější poruchy zapůjčení náhradního přístroje po dobu opravy Vašeho zařízení.