Elettronica Pagani - řada TOWER

Kryoterapie TOWER CRYO T-SHOCK

TOWER CRYO T-SHOCK je přístroj pro kontrolovaný termický šok v rozpětí od +45°C do -18°C . Takový  termický šok je formou energie s osvědčenou biologickou efektivitou dodávanou a odebíranou řízeným způsobem, jejímž výsledkem je rychlá úleva od bolesti a kompletní funkční regenerace. Váce informací naleznete na www.cryoshock.cz

Zobrazit produkt

Magnetické lůžko CMP 2 PLUS

Magnetické lůžko CMP 2 PLUS představuje moderní a inovativní zařízení na výrobu a přenos pulsního magnetického pole na lidskou tkáň. Lůžko je osazeno dvěma tunelovými solenoidy o průměru 65 a 80 cm, které jsou volně manipulovatelné na bočních kolejnicích tak, aby bylo možné je částečně či celkově překrýt a tím umožnit ošetření jednak celého těla nebo jen jeho části. Možnost přesahu obou solenoidů dále umožňuje rozšířit místo polohy pacienta, čímž mu usnadňuje pohyb při vstupu na či výstupu ze zařízení a v neposlední řadě zvyšuje oblast působení magnetického pole. Struktura a velikost tohoto zařízení je projektována tak, aby byla vhodná také pro ošetření pacientů s nadváhou. Hliníková konstrukce a ergonomicky tvarované dřevěné polstrované lůžko umožňuje každému pacientovi zaujmout optimální polohu ve středu magnetického pole, které pak garantuje vznik tzv. piezoelektrického jevu.

Zobrazit produkt

LASEROVÝ SCANNER HPL TOWER

Výkonný laserový scanner o výkonu až 7.000 mW, vlnovou délkou 808nm, 1064 nm a s možností dopojení bodové sondy.Každý model HPL disponuje laserovým zdrojem schopným dodávat velké množství energie za velmi krátkou dobu i do těch nejhlubších vrstev tkáně.

 

Zobrazit produkt

Laser 1.500 mW

Laser TOWER o výkonu 1.500mW s vlnovou délkou 808nm, velkým barevným grafickým displejem a přehledným menu v českém jazyce.

Zobrazit produkt

Elektroléčba

Elektroléčba TOWER s velkým množstvím léčebných proudů / TENS, Diadynamické proudy,dvou- a čtyřpólová interference, galvanický proud a další /, velkým přehledným barevným displejem v českém jazyce.

Zobrazit produkt

Terapeutický ultrazvuk

Terapeutický ultrazvuk TOWER s ergonomicky tvarovanou multifrekvenční 1/3 MHz hlavicí, velkým barevným grafickým displejem a možností připojení druhé statické sondy.

Zobrazit produkt

Radiofrekvence

Radiofrekvence TOWER s výkonem až 120W, interaktivní sondou, velkým barevným grafickým displejem a přehledným menu v českém jazyce. Další podrobné informace naleznete také na www.tecar.cz

Zobrazit produkt

Magnetoterapie

Magnetoterapie TOWER se dvěma nezávislými výstupy, velkým barevným grafickým displejem a přehledným menu v českém jazyce.

Zobrazit produkt