Celotělové vany

Floatingová zábalová vana JOUVENCE

Floatingová vana JOUVENCE je suchý zábalový systém určený pro relaxaci, snížení hmotnosti a prokrvení celého organismu.

Na začátku procedury ležíte na vzduchovém polštáři pro snazší aplikaci zábalu, po jeho aplikaci se začnou poltáře postupně vypouštět a vy se pomalu začnete nořit do příjemně vyhřátého vodního zábalu. Tento pocit beztíže Vás uklidní, uvolní celé tělo, zlepší krevní oběh a otevře póry pokožky. Zábaly se tedy ještě zefektivní. Po ukončení procedury se začne polštář znovu plnit vzduchem. Aby se správně stabilizoval a stimuloval Váš krevní oběh, zvedají se nejprve dolní končetiny a až po té dojde k vynoření celého těla.

Zobrazit

CELOTĚLOVÁ VANA PACIFIC

Vysoce výkonná celotělová designová hydromasážní vana  se 152 tryskami pracující ve čtrnácti masážních zónách a chromoterapií se 150 světelnými body pro chromoterapii.

Zobrazit

CELOTĚLOVÁ VANA AVANTGARDE

Celotělová vana AVANTGARDE je anatomicky tvarovaná vana s dvaceti masážními zónami a 240 tryskami. Je vyrobena z vysoce kvalitního antibakteriálního akrylátu. Vanu je možno osadit až 150 světelnými body, které dotváří příjemnou atmosféru koupele. Jedná se o vanu s nejsilnější vířivou masáží na českém trhu. Tato masáž probíhá dle přednastavených programů od plosek nohou postupně přes lýtka, stehna, hýždě, bedra, záda a ramena, nebo si můžete vytvořit vlastní program s přesnými parametry masáže.

Zobrazit

NEREZOVÁ VANA PRO PŘÍSADOVÉ KOUPELE

Vana pro přísadové koupele z nerezového materiálu 316 L s napouštěním minerální a saturované vody ve spodní časti vany a tepelnou izolací pro lepší stálost teploty koupele. Velikost vany a barvu opláštění lze upravit dle přání zákazníka.

 

Zobrazit

Celotělová vana CARACALLA

Celotělová ergonomicky tvarovaná vana s až dvaceti masážními zónami a 240 tryskami, s automatickým napouštěním vody, desinfekčním programem a širokou škálou vybavení.

Zobrazit

CELOTĚLOVÁ VANA VITALITY

Celotělová vana VITALITY je anatomicky tvarovaná vana pro podvodní, vířivou a perličkovou koupel. Je vyrobena z vysoce kvalitního antibakteriálního akrylátu.

Zobrazit