Elettronica Pagani - řada HC

MIKROVLNNÁ DIATERMIE HC RX250P

Nový model zařízení RX250 P z řady HEATHCARE představuje opravdovou novinku v oblasti mikrovlnné diatermie. Díky svému modernímu desingu, propracovaným technologiím a mnoha funkcím je nový RX250 P pravděpodobně tím nejvýkonnějším a nejuniverzálnějším nástrojem dosahujícím velmi efektivních terapeutických výsledků.

Zobrazit

TRAKČNÍ JEDNOTKA HC ALFATRAC

HC ALFATRAC je pravděpodobně nejmodernější a nejvšestranější zařízení na provádění trakční terapie.

Zobrazit

RADIOFREKVENCE TRC TECAR HC

TECAR terapie o výkonu 150, 300 a 500 W s kapacitní a rezistivní elektrodou o velikosti 30, 60 a 80 mm a možností připojit bipolární sondu.

Další podrobné informace také na www.tecar.cz

Zobrazit

RÁZOVÁ VLNA HC SWT

HC SWT je nejmodernějším a nejpokročilejším nástrojem pro generování rázových vln a pomocí aplikátoru s patentovaným systémem LARGE FOCUS je schopen přenášet rázové vlny se širokým ohniskem takovým způsobem, že nevyžaduje přesné zaměření, čímž respektuje pohodlí pacienta. Druhá hlavice s názvem CONTROLLED UNIFOCUSED je opravdovým krokem vpřed v oblasti radiální aplikace rázových vln. Přenos vln je mnohem více homogenní, méně bolestivý, hlubší a především velmi efektivní.

Zobrazit

LYMFODRENÁŽ DYNAMICKÁ HC

Tento přístroj pro dynamickou pressoterapii, vznikl na základě dlouholetých zkušeností z oblasti cévní medicíny v souladu s bohatou zkušeností a know-how našeho týmu inženýrů. Vzpřímená pozice při pressoterapii zaručuje správné držení těla, čímž zajišťuje bezpečnost a pohodlí každého pacienta. Vzpřímená pozice zabezpečuje přirozený tok žilního a lymfatického oběhu.

DYNAMICKÁ PRESSOTERAPIE GARANTUJE AKTIVNÍ TERAPEUTICKÝ PŘÍSTUP, PŘI KTERÉM JE SÁM PACIENT AKTIVNĚ ZAPOJEN DO PROCESU LÉČBY A TÍM ZVYŠUJE JEJÍ ÚČINNOST.

Zobrazit

INFRAČERVENÝ LASER HC-RED: 1600 mW

Terapeutický  infračervený laser 1600 mW s vlnovou délkou 808 nm a velkým přenosem energie v krátkém čase.

Zobrazit

Hypertermická stimulace HC CRYO T-SCHOCK

HC CRYO THERMO SHOCK je inovativní systém oceněný na mezinárodní výstavě v Paříži v roce 2014. Nabízí možnost cryoterapie až do -18°C a termoterapie do 45°C a jejich kombinace dle nastavených parametrů.

Zobrazit

Terapeutický ultrazvuk HC SOUND

Multifrekvenční ultrazvuk HC SOUND je terapeutickým nástrojem vyšší kategorie určeným k léčbě pomocí ultrazvuku . Jeho přednostmi jsou modulace až na 200Hz a výkon nastavitelný až na 15W.

Zobrazit

Laser 1064 nm HC YAG

Terapeutický laser o výkonu 6.000mW a 12.000mW a vlnovou délkou 1064nm pro zajištění přenosu energie do těch nejhlubších vrstev tělesné tkáně.

Zobrazit