Elettronica Pagani - řada ROLAND 2

Terapeutický ultrazvuk OPERA QUARTZ

Terapeutický ultrazvuk poslední generace s pracovní frekvencí 1MHz a 3MHz, nebo jejich vzájemné působení.

Standardně  je dodáván s multifrekvenční  anatomicky tvarovanou ultrazvukovou hlavicí o ploše 5 cm2, nebo za příplatek s 8 cm2 ultrazvukovou hlavicí statickou.

Zobrazit

RÁZOVÁ VLNA OPERA EXPERT

Jediná rázová vlna na trhu s radiálním a fokusovým aplikátorem v jednom zařízení. Za použití patentovavého aplikátoru LARGE FOCUS dosáhnete maximálního průniku až 70 mm.

Zobrazit

Mikrovlnná diatermie ENDOSAN

Velmi výkonná mikrovlnná diatermie s kontinuálním a pulzním režimem, robustním čtyřkloubovým ramenem a šesti aplikátory. Intuitivní ovládání přes barevný dotykový grafický displej s možností využití přednastavených diagnóz.

Zobrazit

Elektroterapie s vakuovou jednotkou INFINITY

Elektroléčebný přístroj s vakuovou jednotkou poslední generace se vyznačuje snadnou obsluhou, velkým množstvím lečebných proudů a velkou efektivitou léčby díky vestavěné vakuové jednotce.

Zobrazit

TECAR TERAPIE ROLAND OPERA

Radiofrekvenční přístroj poslední generace o výkonu 170 a 300 W s velkou barevnou dotykovou obrazovkou a menu pro rehabilitaci a kosmetiku.

Další podrobné informace také na www.tecar.cz

Zobrazit

LASEROVÝ SCANNER HPL

HPL je zkratka pro High Power Laser a představuje pravděpodobně nejúplnější a nejuniverzálnější laserové zařízení na dnešním trhu. Každý model HPL disponuje laserovým zdrojem schopným dodávat velké množství energie za velmi krátkou dobu. Vysoký výkon zdroje vyvolává jak biologické, tak čistě termické účinky, čímž poskytuje včasnou úlevu od bolesti. HPL BiPOWER je kombinací různých laserů s různými zroji v jednom zařízení, čímž zvyšuje svou efektivitu při léčbě bolestivých i zánětlivých onemocněních.

Zobrazit

VYSOKOVÝKONNÝ LASEROVÝ SCANNER 27 W

Vysokovýkonný laserový scanner o výkonu 27.000 mW s vertikálním a horizontálním snímáním.

Zobrazit