Produkty EMOTION FITNESS

Motion sprint 800

Tyto běžecké pásy jsou vždy vybaveny lamelovým systémem s vynikajícím odpružením a mají velmi nízkou spotřebu energie. Oproti modelu 600 má vylepšenou konstrukci, hliníkový rám, design a displej.

Zobrazit

Motion sprint 600

Tyto běžecké pásy jsou vždy vybaveny lamelovým systémem s vynikajícím odpružením a mají velmi nízkou spotřebu energie.

Zobrazit

Motion body 800

Tento ergometr je velmi dobrý pro trénink a terapii na horní část těla. Může zde trénovat sedící i stojící člověk. Je k němu i sedačka, která se dá velmi snadno sundat. Po sundaní sedačky mohou ergometr používat i lidé na invadlidním vozíku. Oproti modelu 600 má vylepšenou konstrukci, hliníkový rám, design a displej.

Zobrazit

Motion body 600

Tento ergometr je velmi dobrý pro trénink a terapii na horní část těla. Může zde trénovat sedící i stojící člověk. Je k němu i sedačka, která se dá velmi snadno sundat. Po sundaní sedačky mohou ergometr používat i lidé na invadlidním vozíku.

Zobrazit

Motion body 600/800 na zeď

Tento ergometr je velmi dobrý pro trénink a terapii na horní část těla.
Systém kolejnic je připevněn ke stěně a rozsah nastavení pohybové jednotky je velký 40 cm. Může zde trénovat sedící, stojící a samozřejmě také člověk na invalidním vozíku bze jakéhokoliv omezení.

Zobrazit

Motion stair 800

Tento trenažér simuluje realistickou chůzi do schodů, což vyžaduje gluteální svaly a také svaly na zadní části stehen. Integrovaný systém automatického vážení průběžně měří hmotnost pacienta, aby bylo možné správně měřit spotřebu a kalorie. Velké nášlapy poskytují hladký krok a pohodlný trénink. Oproti modelu 600 má vylepšenou konstrukci, hliníkový rám, design a displej.

Zobrazit

Motion stair 600

Tento trenažér simuluje realistickou chůzi do schodů, což vyžaduje gluteální svaly a také svaly na zadní části stehen. Integrovaný systém automatického vážení průběžně měří hmotnost pacienta, aby bylo možné správně měřit spotřebu a kalorie. Velké nášlapy poskytují hladký krok a pohodlný trénink.

Zobrazit

Motion cross 800

Cvičení na tomto ergometru vyžaduje hodně síly a svalů. Nachází se zde nastavitelný limit otáček, stejně jako automatické zpomalení pohybu na konci cvičení kvůli bezpečnosti. Oproti modelu 600 má vylepšenou konstrukci, hliníkový rám, design a displej.

Zobrazit

Motion cross 600

Cvičení na tomto ergometru vyžaduje hodně síly a svalů. Nachází se zde nastavitelný limit otáček, stejně jako automatické zpomalení pohybu na konci cvičení kvůli bezpečnosti.

Zobrazit

Motion relax 800

Tento ergometr je určen především pro dlouhé tréninky a náročné uživatele, protože je vybaven velmi pohodlnou sedačkou a velmmi lehce se ovládá. Lze tento ergometr zakoupit ve vylepšené verzi, která má hmotnost do 250 kg, otočné sedadlo a vyšší područky. Oproti modelu 600 má vylepšenou konstrukci, hliníkový rám, design a displej.

Zobrazit

Motion relax 600

Tento ergometr je určen především pro dlouhé tréninky a náročné uživatele, protože je vybaven velmi pohodlnou sedačkou a velmmi lehce se ovládá. Lze tento ergometr zakoupit ve vylepšené verzi, která má hmotnost do 250 kg, otočné sedadlo a vyšší područky.

Zobrazit

Motion cycle 800

Malý, robustní a lékařsky ověřený ergometr. Je vybavený pulsním snímačem, třemi tréninkovými programy a podsvíceným displejem. Přístroj má také čtečku čipových karet, takže můžete uložit další tréninkové programy pro různé zákazníky. Oproti modelu 600 má lepší konstrukci, hliníkový rám, design a lepší displej.

Zobrazit

Motion cycle 600

Malý, robustní a lékařsky ověřený ergometr. Je vybavený pulsním snímačem, třemi tréninkovými programy a podsvíceným displejem. Přístroj má také čtečku čipových karet, takže můžete uložit další tréninkové programy pro různé zákazníky.

Zobrazit

Displeje

Displeje na různých řadách zařízení.

Zobrazit